Programma senioren donderdag 22 februari:

Leunen 1                                             Astrantia 1                                           20.00

Leunen 2                                             America 1                                            19.30

Programma jeugd zaterdag 24 februari:

Juventud JO19-1                                  Oostrum/Leunen/SVOC’01 JO19-1        14.30

Oostrum/Leunen/SVOC’01 JO19-2        Vianen Vooruit/HBV JO19-1                  15.00

United/BVV’27/EWC’46/Resia JO17-2   Oostrum/Leunen/SVOC’01 JO17-1        15.15

Oostrum/Leunen/SVOC’01 JO17-2        NWC JO17-5                                        15.00

Leunen JO15-1JM                                MVC’19 JO15-1                                    13.00

Leunen JO15-2                                     VIOS’38/Toxandria JO15-1JM               13.30

Leunen JO13-1JM                                SIOL JO13-1                                         11.30

Leunen JO12-1                                     Reuver JO12-1                                     12.00

Leunen JO12-2JM                                Deurne JO12-2                                     12.00

United/BVV’27/EWC’46/Resia JO11-1   Leunen JO11-1                                     11.00

Leunen JO11-2JM                                Venray JO11-4                                     11.15

Venray JO10-3                                      Leunen JO10-1                                     11.15

SSS;18/Holthees-Smakt JO10-2JM       Leunen JO10-2JM                                 09.30

Melderslo JO9-1                                   Leunen JO9-1                                      10.00

Leunen JO9-2JM                                  Venray JO9-5                                       09.15

Leunen JO9-3JM                                  United/BVV’27 JO9-2                            09.00

Leunen JO8-1                                      SPV JO8-1                                           09.00

GFC’33 JO8-1                                      Leunen JO8-2                                      09.00

America-Meterik JO8-2                         Leunen JO8-3                                      10.00

Leunen JO7-1 speelt in Boxmeer:

Leunen JO7-1                                      Olympia’18 JO7-1JM                            09.00

Leunen JO7-1                                      SSS’18 JO7-1JM                                  09.20

Excellent/SVS/Westerbeekse B. JO7-1  Leunen JO7-1                                      09.40

Leunen JO7-2 speelt in Leunen:

SVOC’01 JO7-1                                    Leunen JO7-2                                      09.00

Leunen JO7-2                                      Oostrum JO7-1JM                                09.20

Merselo JO7-2                                      Leunen JO7-2                                      09.40

Programma senioren zondag 25 februari:

BVV’27  1                                            Leunen 1                                             14.30

Leunen 2                                              FCV-Venlo 3                                        11.30

Leunen 3                                             Sporting ST/SVEB 4                             11.00

Leunen 4                                             SVEB/Sporting ST 6                              10.30

Programma senioren donderdag 29 februari:

SVOC’01  1                                          Leunen 1                                              20.00