Freek Thoone nieuwe trainer

Freek Thoone, wordt met ingang van het nieuwe voetbalseizoen 2019/2020 de nieuwe hoofdtrainer van SV Leunen. SV Leunen neemt afscheid van Vincent van Sambeek die de hoofdmacht 2.1/2 seizoen onder zijn hoede heeft gehad na het vroegtijdig vertrek van Paul Cuppen in 2016. SV Leunen wenst Vincent veel succes in zijn verdere loopbaan en dankt hem hartelijk voor zijn inzet en fanatisme.

Voor Freek is SV Leunen bekend terrein want daar startte zijn voetbalcarriere als 5-jarige in de jeugd. Via de jeugd van VVV, SV Leunen 1, SV Venray 1 belandde Freek bij Achilles’29 in het betaalde voetbal waarna hij dit jaar bij AWC Wijchen zijn actieve loopbaan af zal sluiten. SV Leunen is zeer verheugd met de terugkeer van Freek op het oude nest waar hij zijn trainersloopbaan kan beginnen met een 2-jarig contract op zak. Met Freek zal SV Leunen meer uitstraling krijgen en wellicht zullen er spelers die elders voetballen terug keren om samen SV Leunen weer terug te brengen naar de 4e klasse.

SV Leunen wenst Freek de komende jaren veel plezier en succes.

Freek Thoone