• kop3.jpg
  • kop2.jpg
  • kop4.jpg
  • kop5.jpg
  • kop1.jpg
 

Nieuws

Wijziging emailadres, geef het door aan ons!

Verandert je emailadres binnenkort doordat je overstapt op glasvezel? Vergeet niet om dan jouw nieuwe emailadres ook door te geven aan ons. Dit kan via een mail te sturen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of het wijzigingsformulier op onze site in te vullen. Zo kunnen we je blijven bereiken. Dit emailadres wordt dan ook automatisch in de administratie bij de KNVB aangepast.

Zodra we het aangepast hebben krijg je bericht terug van ons. Gebruik je tevens voetbal.nl (of de app) dan dien je je vervolgens opnieuw te registreren met je nieuwe emailadres. Het team waar je in zit (of zoon of dochter) herkent voetbal.nl namelijk aan je emailadres wat bij ons in de ledenadministratie staat.