• kop3.jpg
  • kop4.jpg
  • kop1.jpg
  • kop2.jpg
  • kop5.jpg
 

Na de verrassende l-3 zege van Leunen in Grubbenvorst, werd het zondag een 1-1 remise op sportpark het Klaverblad. In de eerste helft speelde de wedstrijd zich vooral op het middenveld af. Daar werden heel wat duels uitgevochten, zonder dat er een ploeg een echt overwicht kreeg. Toch had GFC'33 na een halfuur de kans om de score te openen, maar de bal verdween net langs het Leunse doel. Vijf minuten voor rust was het dan toch raak. Een vrije trap van GFC'33 vanaf de rechterflank werd koppend door Juul Heldens afgerond. De bal vloog onhoudbaar voor keeper Dirk van Enckevort in de verre hoek: 0-1. Direct hierna mocht Leunen een hoekschop nemen. Guus Gielens bereikte de vrijgelopen Brecht Claessens die zijn inzet van de doellijn zag gehaald. In de extra tijd van de eerste helft had Frank Hendrix de gelijkmaker op zijn schoen, maar de GFC-doelman bracht redding
In de tweede helft toonden de oranje-witten wat meer dreiging in hun spel. Al was de eerste kans in de allereerste minuut voor de ploeg uit Grubbenvorst. Bram Martijn ging alleen op Dirk van Enckevort af toch de Leunse sluitpost dwong de aanvaller naar buiten waardoor de bal net langs het doel ging. Een kwartier voor tijd viel toch de verdiende gelijkmaker. Guus Gielens nam vanaf de linkerkant een hoekschop de aanvaller slaagde erin de bal rechtstreeks in de verre hoek te
schieten: 1-1.